המלצות


דוד.

תאריך 23.1.17
יריב ידידי הטוב,
אני מטופל ברפואה הקונבנציונלית בדלקת הפרקים בה אני לוקה. חרף הטיפול המקצועי והמסור לו אני זוכה לא מצאתי מנוח לכאבי חוליות הצוואר שאף הגבילו אותי בתנועות הצוואר.
נדהמתי מהמלצת הרופא הקונבנציונאלי לפנות " לרפואה המתחרה" ולקבל דיקור סיני, שהוא מועיל לטיפול בבעייתי הספציפית האמורה בחוליות הצוואר.
קבלתי את ההמלצה והגעתי אליך דווקא בהמלצתו של אחד ממטופליך, בבעיה שונה משלי, אשר הרעיף עליך שבחים ומתברר שהוא צדק.
ואכן אחרי סדרת טיפולים קצרה יחסית נפטרתי מכאבי הצוואר המעיקים.
לפיכך אני מוצא לנכון להביע בפניך את תודתי על היותך שליח טוב של הקב"ה לגאול אותי מייסורי.
במיוחד אני מוצא לנכון לציין את מזגך הטוב ומאור הפנים אשר ללא ספק תורמים להצלחת הטיפול ומשרים רוגע למטופל.

חנה.

גם אני מצטרפת להבעת תודה על שהצלחת בטיפוליך בי לשחרר אותה מהעצירות הכרונית ממנה סבלתי שנים רבות.

לימור ואייל מ.

תאריך 25.6.16
לאחר זמן רב וטיפולים בקופת החולים מכבי לגבי דורבן וקרע ברצועות רגלי השמאלית, הגעתי ליריב בקליניקה הנעימה בר"ג מאוד סקפטי אך בעקבות המלצות. אציין שוב שרגלי השמאלית נפוחה מהקרע ולאחר טיפולים של למעלה משנתיים בכל רגל בקופה הייתי מאד סקפטי בעניין הטיפול והדיקור.
יריב אדיב מאד ומשקיע בהבחנות למעלה משעת הטיפול באינפורמציה הרפואית שלי ואיננו מגביל בזמן הטיפול את המידע החשוב הנחוץ לו .
לאחר 2 טיפולים בלבד – ירדה הנפיחות ברגל השמאלית שלי ויריב אכן איזן את מצבן של 2 רגלי כפי שהיו בעבר. אציין כי כאבי גב ודלקת עיניים דיקר והסיר בטיפול שלישי יחידי – פשוט קוסם !!!
הפנתי את בת זוגתי שסובלת מבעיות עיכול קשות מאז ילדותה ועד היום לא נמצאו פיתרונות ברפואה המערבית והנ"ל גרם לה לסבל רב. אדגיש כי עוד מהטיפול הראשוני – בת זוגתי החלה להרגיש שינוי, כאשר יריב ציין שאולי בטיפול השלישי הגוף למרות האיזון ינסה לחזור למצבו הקודם – אך לא כך ….
בת זוגתי פשוט מתעוררת מידי בוקר ומרגישה נפלא.
אנו ממליצים לכל אחד ואחת בכל גיל, להגיע ליריב כיוון שאנו מרגישים נפלא, וכן אינו מפעיל לחץ לגבי טיפוליו – רק מסביר באדיבות לגבי תחזוקה של האיזון החשוב בגופנו.
הרבה תודה לך יריב , אנו כל יום חושבים את מי לשלוח ולהמליץ לגבי טיפול קוסמי אצלך. הרבה תודה לך איש יקר,

ציפי ק.

תאריך 6.4.16
קיבלתי מיריב סדרת טיפולים. אני מציינת בחום את המקצועיות, את הרגישות, את האכפתיות, את ההתייחסות לפרטים בכל שלבי הטיפול ואחריו. את ההוראות המפורטות להמשך עצמי בבית.
אין ספק שיריב עזר לי רבות בשיפור מצב הבעייה.
אני ממליצה בחום על יריב. לאור כל זאת הפניתי את הבת שלי ליריב לסדרת טיפולים. ואכן היא מדווחת על מקצה שיפורים שחל בעקבות כך.
נפלא!!!
תודה יריב,

אירן א.

תאריך 12.8.15
יריב ממש קוסם!
אני לא מאמינה שאני אומרת את זה אבל אני מטופלת קבוע של יריב. אני שבחיים לא התמדתי בשום טיפול הולכת ליריב באופן קבוע.
יריב מטפל מעולה ואיש חכם מאין כמותו. אחרי כל טיפול אצלו אני נושמת לרווחה ומחכה לטיפול הבא.
תודה רבה לך יריב היקר.

נירה ב.

תאריך 10.8.15
יריב מקצועי וקשוב. מפרגנת ליריב, על המקצועיות והרגישות שלו, מטפל בצורה נעימה ורגועה, גם בין הטיפולים אפשר לפנות אליו, להתייעץ לעדכן אותו.
יריב מאוד איכפתי, רציני, ויסודי. מתחשב ומתייחס לאישיות של המטופל – שזה מאוד חשוב ולא מובן מאיליו גם במקצועות טיפוליים.
בקיצור מומלץ.

אורי ח.

תאריך 15.4.16
פניתי ליריב עקב כאבים חזקים בגב התחתון עם הקרנה לכאבים ברגליים. סבלתי מכאבים אלו במשך שבוע ולא הלכתי לעבודה, בעקבות זאת פניתי ליריב שטיפל בי במקצועיות ובמסירות מרובה. התרשמתי מאוד מהרצינות והאכפתיות של יריב כמטפל וכאדם. הוא הסביר לי בבהירות, בסבלנות ובמקצועיות את מקור הבעיה ואת דרכי הטיפול. בסיום כל טיפול יריב נתן לי תרגילים הביתה על מנת להשיג תוצאות טובות ומהירות יותר. השיפור הורגש באופן משמעותי כבר מהטיפול הראשון וכבר למחרת יכולתי לחזור לעבודה, וכעת לאחר חמישה טיפולים הכאב והבעיה חלפו.
אני מודה ליריב על המסירות שלו והיכולות הטיפוליות המדהימות שלו.
אני ממליץ על טיפול אצל יריב בחום רב!!!

דרורית ח.

תאריך 21.1.15
יריב יודע לאתר את המקומות הזקוקים לטיפול, ומטפל בהם בסבלנות וביעילות. כתוצאה מהטיפול חל שיפור ניכר הן ברמת הכאב, שליווה את הבעייה, והן ברמת התפקוד היומיומי, שלקה בחסר קודם הטיפול. הנעימות והרוגע, המלווים את הטיפול, כמו גם המקצועיות הרבה שהוא מוכיח בכל טיפול, מפגינים את יכולותיו המעולות. ממליצה בהחלט!

קרן ה.

רוצה להודות לך מקרב הלב על טיפול נעים, יסודי ומקצועי.
לא בכל יום פוגשים מטפל כל כך מסור, כל כך משקיע שבנוסף למקצועיות מצטיין בקשר אנושי וחום, ונותן כל כך הרבה טיפים ומידע.
מעבר לטיפול המקצועי שממש עזר לי לכאבים בכתף וביד, נתת לי תרגילים וטיפים להתנהלות נכונה כדי שהמצב לא יחזור על עצמו, ולימדת אותי לשים לב לעומס ולתנוחה כשאני מרימה את הילדים ומתנהלת בחיי היום-יום.
עזרת לי מאוד, מאז אני חוזרת בכל פעם שאני צריכה ובטוחה שאביא איתי את כל המשפחה בכל פעם שנצטרך.
אין כמוך!
תודה.